pwścpsn

Podręczniki dla klasy 1IBa i 1IBb na lata 2022/2023

UWAGA! Preferowane jest możliwie najnowsze wydanie danego tytułu. Wybór wersji podręcznika (papierowej lub elektronicznej) należy do kupującego.

Przedmiot

Autor i tytuł podręcznika

j. polski

j. angielski

j. niemiecki

konkretny podręcznik zostanie podany we wrześniu 2022 r. po przydzieleniu ucznia do danego poziomu zaawansowania

historia

historia i teraźniejszość

Historia i teraźniejszość. Izabella Modzelewska-Rysak, Leszek Rysak, Adam Cisek, Karol Wilczyński. WSiP 2022, NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA 2022.

matematyka

MYP Mathematics 4&5 Standard, Rose Harrison, Clara Huizink, Aidan Sproat-Clements, Marlene Torres-Skoumal; print and/or digital, published in March 2021 or later; Oxford Unievrsity Press

fizyka

Cambridge Physics Coursebook, David Sang; Cambridge University Press

chemia

Cambridge IGCSE Chemistry, Bryan Earl, Doug Wilford; Hodder Education

biologia

MYP Biology A concept based approach; 4&5, Andrew Allot, David Mindorff; Oxford University Press

geografia

Roman Malarz, Marek Więckowski - "Oblicza geografii 1. Podręcznik dla liceum ogólnoksztalcącego i technikum. Zakres podstawowy" - wyd. Nowa Era

informatyka (design)

"Informatyka na czasie" cz. 1, 2, 3, Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy, wyd. Nowa Era. (wszystkie części na dwa lata nauki)

filozofia

edukacja dla bezpieczeństwa

Bogusława Breitkopf, Mariusz Cieśla  - "Edukacja dla bezpieczeństwa" - Zakres podstawowy.  Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. NOWA EDYCJA.  - Wydawca - WSiP.

PRZEDMIOTY NADOBOWIĄZKOWE:

religia

red. ks. dr Marcin Wojtasik; ks. dr Radosław Mazur - "Szukam Wolności" - wyd. Święty Wojciech

etyka